سخن نخست

از آنجا که آشنایى با معارف اسلامی و پیشوایان راستین حق (ع) بر همه عاشقان فضیلت و بر همه نوجوانان و جوانان حقیقت طلب مسلمان واجب است؛ به یارى خداوند متعال دست به کار تهیه مطلب و زندگینامه هاى پیشوایان ولایت زده ایم. خود مى دانم که با سرمایه اندک، پیمودن این راه کارى است بس دشوار؛ چه، گنجاندن دریا در کوزه و کوتاه کردن زندگی هاى سراسر مبارزه و حق طلبى و راهنمایى یک یک پیشوایان، کارى است نه بس آسان بلکه دشوار.

ما بر خود افتخار کرده و مى بالیم که پیرو مذهبى هستیم که رسول خدا (صلى الله علیه وآله) مؤسس آن به امر خداى بود. ائمه اطهار (علیه السلام) نیز تا مرز شهادت در این راه پیش رفتند. افرادى در یک موقعیت ویژه زمانى، قدم در راهى مى گذارند و خود را در صف مشخصى جاى مى دهند و به نفع مکتبى قدم بر مى دارند، و تبلیغ مى کنند و ثابت قدم و استوار حتى تا پاى شهادت حاضر مى شوند که همه هستى خود را فدا مى کنند. آنها مصداق فرمایش امام على علیه السلام در دعاى کمیل هستند.
به درگاه خداوند عرضه مى دارد:
خدایا تو را به قداست و پاکیت و به بزرگترین نام ها و صفت هایت مى خوانم و مسئلت دارم که لحظه هاى مرا در شب و روز به یاد خویش آباد سازى و به خدمت خودت پیوسته گردانى و عملهایم را پذیرا باش تا آن که تمامى علمها و ذکرهایم یک ذکر شود و حال من همواره در خدمت تو باشد.

امیدوارم خداوند بزرگ این توفیق را عنایت فرماید و مطالب این وبگاه نیز در دسترس نوجوانان عزیز قرار گیرد و مقبول پیشگاه اللّه و رسول اکرم و امامان معصوم (علیه السلام) و عاشقان مکتب حق و فضیلت قرار گیرد. در نوشتن این جزوات از کتابهاى اهل دانش و بصیرت سود برده ایم. تنها سعى ما در این بوده است که همه جا، مطالب فشرده تر و ساده تر عرضه شود.
امید آنکه، لطف و غفران پروردگار شامل حال این خدمتگزارن ناچیز گردد و این خدمت نیز انشاء الله مورد قبول پروردگار متعال و عنایت حضرت بقیة الله آقا امام زمان عج الله تعالى فرجه الشریف قرار و ثوابش به روح تمامی شهدا و علماء و امام راحل و پدرحقیر واصل گردد.
 

از خوانندگان محترم تقاضا داریم هرگونه انتقاد یا پیشنهادى که دارند برای ما ارسال کنند.
در صورت تمایل همکاری و فعالیت در این وبگاه آدرس ایمیلتان را برای ما ارسال نمایید تا دعوت نامه همکاری برایتان ارسال نمایم.

 با تشکر

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد