X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سخنان آیت الله احدی درباره دیدار مقام معظم رهبری با امام زمان عج

مطلبی را به شما عرض میکنم شاید نشنیده باشید .جناب آقای صدیقی شب فاطمیه روی منبر در بیت ایشان (بیت رهبری) که آقای رییس جمهور نشسته بود،آقای هاشمی بود ، سران مملکتی بودند ، قوه قضاییه ، همه بودند.آقای صدیقی روی منبر این مطلب را گفتو آن را نتوانست تمام کند .همین که خواست تمام کند فریاد گریه جمعیت و حضار بلند شد .

دیدند این جمعیت بسوی آقا دارند حمله میکنند که به عنوان تبرک به ایشان دست بزنند .آقا را بردند و دیگر نتوانستند جمعیت را اداره کنند .

وآن مطلب این بود :

 

 من همه ساله مکه که میرفتم قبل از رفتن به مکه به محضر آیت الله بهاءالدینی میرسیدم و توصیه میخواستم از ایشان.ایشان به من توصیه هایی میکرد و من این توصیه ها را در سفر مکه عمل میکردم . بعدهم که داشتم میامدم ، یک عمامه ای یا چیزی را برای ایشان هدیه میخریدم .

این دفعه که رفتم محضر ایشان این مطلب را فرمودند :

شما وقتی که میروید مسجدالنبی از قسمت جنوب شرقی مسجد ، از آن قسمت هفت قدم میاید به جلو و قسمت بعدی را هم گفت که من نمیتوانم دقیق به شما بگویم . به خاطر اینکه ایشان این را به ودیعت پیش من گذاشت . آن وقت از دو طرف به من دستور داد

وقتی که قدم زدی آمدی جلو رسیدی به آنجا ،آنجا بنشین و این ذکر سبعه را بگو. این ذکر را که گفتی انشاءالله به حوائجت خواهی رسید .

ذکر سبعه عجیب است ، علامه حسن زاده آملی بعد از نماز صبح تا طلوع آفتاب اذکار سبعه را دارد که اینها را از آسید علی آقا قاضی گرفتند . ذکر سبعه واقعاً یک ذکریست که معجزه میکند در نفس انسان عجیب معجزه میکند .

آقای صدیقی می گوید ، عرض کردم: آقای بهاءالدینی چه وجهی دارد که من باید آنجا بنشینم و این اذکار سبعه را بگویم. چه وجهی دارد هفت قدم از آنجا قدم بزنم .

حالا همه دارند مثل شما گوش میدهند همه دارند دقت میکنند آقای صدیقی چه میخواهد بگوید .

گفت : وجهش این است که دارم به شما میگویم فقط پیش شما بماند .

وقتی که حضرت زهرا سلام الله علیها آمد برای دفاع از علی ابن ابیطالب علیه السلام بدنش خون آلود بود وقتی که آمد ، که داخل مسجد وارد نشد وقتی که برگشت دیگر توان از او رفت دیگر به گونه ای شد که میخواست ادامه راه را بدهد نتوانست ، آنجا نشست و فکر میکنم که آن مکان به خون فاطمه سلام الله علیها رسیده است . آنجا حاجتتان را بخواهید .

فریاد گریه جمعیت بلند شد

بعد آقای بهاء الدینی میگوید : این کار را انجام بده .

ایشان میگوید

من رفتم اینکار را انجام دادم حالا تو نگو آقای بهاء الدینی خودش هم نظر دارد ، نیت دارد ، یا حاجتی دارد .چون خودش مشرف نمی شود .

حالا جالب این است که حضار دارند به آقای صدیقی توجه می کنند ازاعیان شخصیتی مملکت ، و هم آقایانی که شرکت کننده بودند ، ایشان هم با ضرس قاطع دارد مطلب را می گوید.

گفت : من رفتم مدینه همین کار را انجام دادم ، بعد از این رفتم مکه دیدم از بلند گو صدا میزنند : آقای صدیقی دوباره بروند مدینه . من دوباره رفتم مدینه ، چند روزی مدینه ماندم ، وقتی برگشتم به ایران یک عمامه ای خریده بودم رفتم محضر حاج آقا ، رسیدم، تا سلام علیک کردم بدون اینکه حرفی بزنم ،

حاج آقا بهاء الدینی فرمودند:

میدانی ثمره ذکر امسال چه بود ؟

گفتم : نه

گفت : نمیدانی ثمره ذکر امسال چه بود ، نگرفتی؟

گفتم : نه

فرمود :امسال ثمره ذکر شما یکی این بود که شما دو بار آمدید مدینه،

گفتم شما مطلعید من دو بار امسال آمدم مدینه .

گفت : بله آنجائی که نشسته بودید ذکر می گفتید در آنجا با تو بودم.

این نوارش دربیت آقا هست،دم در که می فروشند ، نوار سه سال قبل فاطمیه

بعد برگشت و گفت :

ثمره دوم اینجا بود :

که تا گفت مجلس به هم پاشید اینقدرمردم به خودشان زدند وگریه کردند که آقا تشریف بردند ؛ دیدند که دیگر نمی شود جمعیت را اداره کرد .

فرمودند : ثمره دوم این بود که آن نیتی که من میخواستم ، به آن نیت رسیدم ، و آن این بود

که امسال مقام معظم رهبری به دیدارامام زمان نائل آمد .

نظرات (10)
Alen ||
جمعه 20 مهر 1397 ساعت 12:53 ق.ظ
برو خجالت بکش، میخوای با این حرفهات دکان باز کنی، اخه تا کی دنبال این مو هومات برای عده ای عوام الناس که جد در جد خرند وخرند وخر کسانی را حار کرده وچماق کذب وریا را به دستشان بدهید تا عدهای این وسط بر ظاهر خوار شوند باشد که روزی برسد و جوانان فکور این مرزو بوم ارزنی برای گفتارتان قایل نباشد البته که فعلا با پول و وعده ها عدهای چون تو وجود دارند اما برسد که دیگر نه جاه ومکان وزر و زور کار ساز بیافتد.فعلا تو باش ودنیای فانی به کام تو وکسانی که کاسه لیسشان هستی.
امتیاز: 0 0
.... ||
شنبه 19 خرداد 1397 ساعت 11:12 ق.ظ
سلام علی من اتبع الهدی

مدعیان دروغگویند

دیدار امام عصر در صورت مشاهده فاش نمی شود مگر از جانب روات حدیثی که دیدار برایشان محقق شده و هدف اونها افشای مطالب علمیه دینی باشد .
امتیاز: 0 1
امیررضا ||
جمعه 18 خرداد 1397 ساعت 12:28 ق.ظ
دوست عزیزی که نوشتی هر که ادعای ارتباط کند دروغگوست؛ بله حرف شما صحیح؛ ولی کجای این متن گفته شد ارتباط با امام زمان انجام شده؟ گفته شده که حضرت آقای خامنه ای مشرف شدند و دیدار کردند؛ معنا و مفهوم دیدار با ارتباط کلی فرق دارد
امتیاز: 2 0
کلب الرقیه(س) ||
یکشنبه 15 بهمن 1396 ساعت 01:52 ق.ظ
به. ولله که دروغ است این. داستان
امتیاز: 0 1
باران ||
جمعه 13 بهمن 1396 ساعت 11:56 ق.ظ
مگر نمی دانید امام زمان فرمودند که در زمان غیبت کبری من هرکس مدعی ارتباط با من شد دروغگو است
هرکس هم امام زمان ببینه رازدار می مونه
پس لطفا اجازه ندهید با اعتقادهای زیبای شما بازی بشه
امام زمان عزیزم دلش خونه از بی عدالتی
کاش امام علی بود
کاش امام زمان می اومد

نزارید نزارید هر داستانی که به صحتش اعتماد نیست روز قیامت جوابگو باید باشید
امام علی فرمودند حق آن است که بگوئید دیدم و باطل آن است که بگوئید شنیدم
امتیاز: 2 0
محمد ||
جمعه 27 اسفند 1395 ساعت 10:33 ب.ظ
عزیز برادر, چرا این کرامات برای شما دروغ است؟ اندکی از دنیا دوستی دور شو, قلبت صاف می شود. اینها بسیار ساده است.
امتیاز: 1 1
حسین ||
چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت 01:12 ب.ظ
بزرگترین دروغ قرن
امتیاز: 2 1
علی ||
دوشنبه 1 آذر 1395 ساعت 03:27 ب.ظ
دروغ محض است
امتیاز: 2 1
اسماعیل ||
پنج‌شنبه 15 مهر 1395 ساعت 01:02 ق.ظ
خدا ناعیب امام زمان رو حفظ کنه . تا قیام مهدی
امتیاز: 1 1
علیرضا ||
شنبه 7 فروردین 1395 ساعت 11:42 ب.ظ
خانه هوشمند چیست؟

خانه‌ی هوشمند یکی از جذاب‌ترین جلوه‌های عصر ارتباطات است که تعریف ثابت و درنتیجه محدودیتی ندارد ولی می‌توان با در نظر گرفتن یک سری مشخصه‌ی کلی آن را تفسیر کرد و به آن ماهیتی ملموس و قابل‌ درک داد. با ما همراه باشید.
در یکی دو دهه‌ی گذشته صفت «هوشمند» را تقریبا در کنار همه‌چیز می‌توان دید که یکی از جالب‌ترین نمونه‌های این هم‌نشینی، به کار بردن آن به همراه واژه‌ی «خانه» است...

ادامه مطلب را در خانه فناوری بخوانید.مطالب مفید حوزه فناوری شامل اخبار،ترفند،آموزش،بازی،نرم افزار و...را در خانه فناوری بیابید.

ithouse.blogsky.com
امتیاز: 0 2
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد