X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

یاران مهدى علیه السلام بیشتر کجا هستند؟

پاسخ : جالب اینکه در روایات بسیارى آمده که مستجات یاران امام مهدى (عج) از مشرق زمین بپا مى خیزند،
رسول اکرم صلى اللّه علیه و آله و سلم فرمود: هنگام ظهورپرچمهاى سیاه از طرف مشرق نمودار شود، پس با وى امام قائم عج بیعت کنید که او خلیفه خدا مهدى (عج) است . و نیز فرمود: جمعى از مردم از طرف مشرق خروج کنند و مقدمات حکومت مهدى (عج ) را فراهم سازند.
امیرمؤ منان علیه السلام فرمود:  آفرین بر طالقان که خداوند در آن گنجهائى نهاده که از طلا و نقره نیست بلکه مردان مؤ منى هستند که بطور شایسته خدا را شناخته اند و در آخرالزمان ، یاوران حضرت مهدى (عج ) خواهند بود.
رسول خدا صلى اللّه علیه و آله و سلم فرمود: هنگامى که پرچمهاى سیاه را از جانب خراسان دیدید، به طرف آن بروید هر چند با دست و سینه روى برف باشد، چرا که خلیفه خدا مهدى (عج) در میان آنها است .
و در روایت دیگر فرمود: بزودى اهل بیت من دچار گرفتاریها و آوارگیها خواهند شد، تا اینکه جمعى با پرچمهاى سیاه از طرف مشرق بیایند... تا اینکه امر به یکى از افراد اهل بیت من(امام قائم (عج) پرده شود، که او سراسر زمین را بعد از آنکه پر از ظلم و جور شده باشد پر از عدل و داد کند، فمن ادرک منکم فلیاتها و لو حبوا على الثلج ؛ هر کدام که از شما آنها را درک کردید به آنها بپیوندید گر چه با راه رفتن با دست و سینه روى برف باشد خود را به آنها برسانید.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد